obrazek1 obrazek2 obrazek3

Magic dent s.r.o.

„Jmenuji se Jiří Šohájek a jsem zubní lékař..." Touto úvodní větou začínala před lety jedna z prvních televizních reklam na žvýkačky bez cukru a já jsem v ní tehdy shodou náhodných okolností účinkoval v hlavní roli. Tehdy velmi pobavila mnoho mých dobrých známých, ale to už je nyní historie. A nyní mi dovolte, abych vás přivítal na našich aktuálních webových stránkách.

Soukromou zubní praxi na Královských Vinohradech na adrese Vinohradská 99 v Praze 2 provozuji od roku 1994. V roce 2012 byla praxe zrekonstruována a od roku 2013 nese název Magic dent s.r.o. Jsem jednatelem a provozovatelem společnosti. Po rekonstrukci má praxe dvě podlaží se čtyřmi ordinacemi, zubní laboratoří, panoramatickým RTG a příjemným zázemím pro klienty a personál. Ordinace jsou moderně a nadstandardně vybaveny, v každé je mimo jiné k dispozici intraorální RTG přístroj s možností digitálního zobrazování snímků a vše je vzájemně propojeno přes moderní počítačový systém.

Náš tým se skládá ze dvou zubních lékařů, tří asistentek a dentální hygienistky. (Podrobné informace o našem týmu jsou k dispozici zde).

Naším cílem je co největší spokojenost klientů a snažíme se, aby výsledný efekt péče o Váš chrup byl kvalitní a dlouhodobý. Preferujeme prevenci pro předcházení onemocnění zubů a jejich případných komplikací, a proto doporučujeme mimo jiné pravidelné preventivní prohlídky, které jsou dvakrát do roka hrazené z veřejného zdravotního pojištění, a důslednou spolupráci s naší dentální hygienistkou. Stomatologické služby poskytujeme jak dospělým klientům, tak i jejich dětem. Nikdo nemá rád bolest, a proto provádíme v lokální anestezii veškeré stomatologické výkony, které by mohly být bolestivé, pokud si samozřejmě klient nepřeje jinak. U některých stomatologických výkonů, které jsou nad rámec našich možností, spolupracujeme s dalšími odborníky v oblasti ortodoncie, parodontologie a čelistní chirurgie.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete spokojeni!

Za celý tým Magic dent s.r.o.

Váš MUDr. Jiří Šohájek.

 

Více informací o nabídce našich služeb najdete zde, o zubní praxi si můžete přečíst zde

Adresa:
Vinohradská 99
120 00 Praha 2

Tel: +420 222 712 030

Email: info@magicdent.cz

 

Jak se k nám dostanete: 

Najděte nás na mapě (zobrazit mapu).

Naše služby jsou Vám k dispozici po objednání

v těchto ordinačních hodinách:

 

Po: 8:00  -  16:30
Út:  8:00  - 19:00
St: 8:00  - 16:00
Čt: 8:00  -

16:00

Pá:  8:00  -

13:30